تومان ۰ ۰

هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

درباره ما

حمد و سپاس خدایی را که انسان را آموختن آموخت, خدایی که داناتر از هر دانایی ,بیناتر از هر بینایی است خداوندی که حاضر و ناظر است و به تمام امور قادر
در پرتو الطاف الهی و در ضل عنایات امام هشتم(ع) در مقطعی از زمان که ایران عزیزمان با رهبری امام خمینی(ره) از ورطه استضعاف و عقب ماندگی بیرون آمد و با درایت و رهبری مدبرانه امام خامنه ای قدم در مسیر اعتلای علم و دانش نهاده است.
برخود می بالیم که در کشوری زندگی می کنیم که مردمانی با فرهنگ, سخت کوش و با ایمان دارد و پله های ترقی را یکی پس از دیگری بالارفته و در آینده ای نه چندان دور بر قله رفیع علم پرچم سه رنگ کشورمان را به اهتزاز در خواهند آورد.
هلدینگ مهرهشتم افتخار این را دارد که اعلام نماید در راستای منویات رهبری درخصوص حمایت از تولید داخلی و تولیدگران ایجاد وب اپلیکیشین ایناش نمود تا بتوانند کمکی هر چند کوچک در معرفی تولیدگران صنعت ساخت و ساز و مشاغل مرتبط و تسهیل در امر خرید و فروش بنماید.
اپلیکیشین ایناش شروع فعالیت خود را با در اولویت قرار دادن صنعت ساخت و ساز آغاز نموده و امیدوار است که با یاری شما شهروندان و هموطنان عزیز در این مرحله بسیار سخت تاریخی ایران عزیزمان که در مقابله با انواع تحریم های ظالمانه از سوی دشمنان این مرز و بوم به سرمی برد تا بتوانند در حمایت از این صنعت که جزء بزرگترین صنایع زیربنایی کشور می باشد گام بردارد لذا دست ادب به سینه گداشته و از تک تک شما یاری می طلبیم.
مهرهشتم با همکاری شرکت ایده پرداز تجارت مهرافاق توسعه دهنده هوشمندترین اپلیکیشین دریافت خدمات, مصمم به ارتقاء بهره وری از منابع ارتباطی جهت ارتقای رونق اقتصادی و افزایش هر چه بهتر امر ارتباطات بین شاغلین صنعت ساخت و ساز در میهن اسلامیمان می باشد .
در حال حاضر خداوند را شاکریم که ایناش با یاری شما عزیزان قدم در این عرصه بزرگ گذاشته است .

دست در دست هم دهیم به مهر
میهن خویش را کنیم آباد

ارتباط سریع
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتس آپ، پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید      
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
#