مهر هشتم
مهر هشتم

مهر هشتم 
اولین مشاور املاک آنلاین متمرکز ایران
بزرگترین شبکه معاملات املاک سراسری 
با توجه به گسترش ضریب نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی و سهولت دسترسی به خدمات آنلاین تیم آی تی گروه بزرگ مشاورین مهر هشتم  با اختصاص این صفحه از وبسایت به ” مشاوره املاک آنلاین ” اقدام به گسترش دسترسی مخاطبان به صورت غیر حضوری جهت پیگیری درخواست های خرید و فروش ، رهن و اجاره واحد های تجاری و مسکونی ، باغ و ویلا و زمین و همچنین فروش املاک از طریق صفحه ویژه “ثبت رایگان ملک” و دیگر موارد مربوط به املاک و مستغلات نموده است.

امیدواریم همانطور که گفتیم با بهره گیری از بروزترین ابزارهای دیجیتال بتوانیم به بهترین شیوه ممکن پاسخگوی مخاطبان و هموطنان گرامیا

اکثر مردم تصور می‌کنند که نقش مشاور املاک در معامله قابل حذف است و افراد بدون کمک گرفتن از مشاورین املاک، ملک خود را اجاره دهند یا بفروشند. تصور می‌کنند که هزینه مشاور املاک هزینه اضافی است و مشاور املاک در معامله نقش مهمی ندارد. بعضی از افراد نیز در سودای درآمد بالا که از حق دلالی یا همان حق کمسیون دریافت می‌شود، اقدام به تاسیس بنگاه معاملات ملکی می‌کنند. مشاور املاک مانند هر شغل دیگری وظایفی دارد که جامعه کمتر با آن آشنا است، دانستن شرح درستی از وظایف مشاور املاک باعث می‌شود که نگاه درستی به این شغل داشته باشیم، همچنین زمان معامله در دام افراد سودجو قرار نگیریم. همچنین اگر شما قصد راه‌اندازی یک دفتر مشاور املاک را دارید باید نسبت به وظایف‌تان مانند تنظیم قرارداد و بررسی سند مالکیت در مورد ملک مورد معامله به عنوان یک مشاور املاک حرفه‌ای آگاه باشید.

کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس میگیرند و بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار می دهند