تومان ۰ ۰

هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

نیاز به اپلیکیشن فروشگاهی دارید ..؟

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یک فرصت طلایی برای کسب و کارهاست تا فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنند. از امکاناتی که اپ فروشگاهی در اختیار کسب و کارها قرار میدهد: فروش محصولات به صورت آنلاین، جلب توجه مشتریان، تبلیغات گسترده و دسترسی تمام وقت مشتریان به خدمات و محصولات می باشد. شرکت کیان تجارت، در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی UI/UX و امکانات مد نظر مشتریان خود را در سریع ترین زمان با مناسب ترین قیمت طراحی می کند. برخی از امکانات طراحی سایت توسط مهرهشتم برای مشتریان:
اپلیکیشن های فروشگاهی بصورت یکپارچه با فروشگاه اینترنتی طراحی و پیاده سازی شده است و نیاز به بروز رسانی و مدیریت مستقل ندارد

دسته بندی محصولات

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد اپلیکیشن فروشگاهی انتشار بی‌نهایت محصول بدون هیچ‌گونه محدودیتی است، سادگی استفاده از اپلیکیشن و سرعت استفاده از آن خرید را برای کاربران بسیار دل‌چسب می‌کند

گزارش فروش ماهانه و سالانه

با داشتن اپلیکیشن فروشگاهی برند شما اعتبار بیشتری نسبت به سایر رقبا سنتی پیدا خواهد کرد

درگاه پرداخت

اپلیکیشن فروشگاهی پیشگامان با تمامی درگاه های بانکی سازگاری دارد، این درگاه های بانکی با استفاده از پروتکل های امن SSL مانع از سرقت اطلاعات کاربر می شوند

پشتیبانی آنلاین

مزیت طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در این است که کاربر در هر ساعت از شبانه‌روز می‌تواند به کالا یا خدمت مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.

مزایا و ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای کسب و کار شما

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای شما مزایایی به همراه خواهد داشت که اگر از آنها آگاه شوید در اولین فرصت برای ساخت آن اقدام خواهید کرد. برای آگاهی از این مزایا قسمت زیر را بخوانید.

1. افزایش فروش محصولات

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فرصت بی‌نظیری را برای کسب و کار شما فراهم می‌کند تا میلیون‌ها نفر از اپلیکیشن شما دیدن کنند و برای خرید ترغیب شوند. این دیده شدن توسط کاربران، احتمال فروش شما را چندین برابر افزایش می‌دهد و برندتان را در ذهن هزاران مشتری ماندگار می‌کند.

2. ارائه خدمات فوری به مشتریان و صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشتریان

مشتریان دوست دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات شما را دریافت کنند. اپلیکیشن فروشگاهی امکان رسیدگی فوری و آنلاین به درخواست مشتریان را فراهم می‌کند.
مشتریان فروشگاه شما با دسترسی به اپلیکیشن می‌توانند خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند. خرید آنلاین از نظر صرفه‌جویی در هزینه و زمان نسبت به خرید حضوری برای مشتریان شما بهتر و به‌صرفه‌تر خواهد بود.

3. دسترسی سریع به محصولات، خدمات و پیدا کردن مشتریان دائمی در سطح کشور

مشتریان با دسترسی به اپلیکیشن فروشگاه می‌توانند دسته‌بندی محصولات و خدمات شما را در کسری از ثانیه مشاهده کنند.

وجود اپلیکیشن برای فروشگاه شما این مزیت را دارد که مشتریان در تمام سطح کشور می‌توانند محصولات و خدمات شما را ببینند و به مشتری دائمی تبدیل شوند.

4. آگاهی از بازخورد مشتریان با استفاده از نظرسنجی اپلیکیشن

قسمت نظر‌سنجی در اپلیکیشن این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا مشتریان و مصرف‌کنندگان نظر خود را نسبت به خدمات و محصولات شما اعلام کنند. اگر بازخوردهای آنها مثبت باشد، باعث جلب اعتماد مشتریان جدید و در نهایت افزایش فروش می‌شود. در صورتی که مشتریان درباره ارائه خدمات شما نظر منفی خود را ثبت کردند، نگران تاثیر نظرات آنها نباشید. اگر این نظرات منفی صادقانه بیان شده باشد می‌تواند از جهاتی به نفع شما باشد تا نقاط ضعف کسب و کارتان را بشناسید و برای تقویت و رشد کسب و کار خود قدم بردارید.

5. ایجاد حس ارزشمندی در مشتریان با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی این حس به مشتریان شما القا می‌شود که برنامه اختصاصی برای آنها طراحی کرده‌اید و در‌واقع برای آنها نوعی ارزش و احترام قائل شده‌اید.

6. فروش محصولات بدون محدودیت زمان و راه‌اندازی فروشگاه آنلاین با سرمایه کم

فروش شما با وجود اپلیکیشن به زمان خاصی محدود نمی‌شود و در هر ساعتی از شبانه‌روز شما می‌توانید فروش داشته باشید.
حتی اگر شما برای کسب و کار خود مکان فیزیکی مشخصی ندارید، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی بدون نیاز به سرمایه زیاد برای شما حکم یک فروشگاه را خواهد داشت.

7. برتری و وجه تمایز نسبت به رقبا با طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

با ساخت اپلیکیشن فروشگاهی مطمئن باشید در مقایسه با رقبایتان که اپلیکیشن ندارند، یک سر و گردن بالاتر خواهید بود و مشتریان برای استفاده از خدمات شما اشتیاق بیشتری نشان می‌دهند. و اگر میخواهید با قدرت تمام این مسیر را طی کنید، پیشنهاد میشود که یک سایت فروشگاهی هم در کنار اپلیکیشن خود داشته باشید، شما با طراحی سایت فروشگاهی میتوانید از همه نظر برتری داشته باشید نسبت به رقبای خود.

ارتباط سریع
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتس آپ، پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید      
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
#